etiCALLS na kopenhaskich LabDays

Usprawniamy pracę laboratoriów proponując im innowacyjny system etiCALLS naszego autorstwa. Tym razem okazja do rozmów o tym rozwiązaniu nadarzyła się podczas kopenhaskich targów Lab Days. Była to kolejna edycja imprezy na której reprezentował nas nasz duński oddział Etisoft Nordic. Dziękujemy za liczne odwiedziny!
Cieszy, że możemy wspierać rozwój dynamicznej branży laboratoryjnej. etiCALLS wpisuje się bowiem w najwyższe wymagania laboratoriów medycznych i farmaceutycznych. To unikalne rozwiązanie usprawniające identyfikację przy oznaczaniu próbek laboratoryjnych. Także próbowek, fiolek, szkiełek mikroskopowych. Dzięki niemu łatwo i trwale oznaczysz etykietami naczynia poddane mrożeniu, wysokim temperaturom i zanurzanym w rozpuszczalnikach oraz chemikaliach.
Jak podkreślaliśmy na targach, etiCALLS kompleksowo i wszechstronnie wspomaga laborantów. Pomaga śledzić przebieg badań, czy procesy jakim próbki były poddawane. Daje ponadto możliwość zbierania i przetwarzania danych laboratoryjnych. Goście, którzy nas odwiedzili podczas LabDays wysoko ocenili możliwość samodzielnego druku etykiet, jak i łatwy dobór dostępnych formatów etykiet.

Odpowiadaliśmy na wiele nurtujących Was pytań. Jeśli czujesz niedosyt – zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Nasi przedstawiciele handlowi chętnie udzielą odpowiedzi:

Zapytaj o rozwiązanie