Na targach o optymalizacji dzięki etiCALLS

Na targach o optymalizacji dzięki etiCALLS

etiCALLS to przede wszystkim trwałe oznaczenia i łatwa aplikacja. Do tego gwarancja rzetelności badań oraz precyzyjna identyfikacja próbek i narzędzi laboratoryjnych – takie opinie o stworzonym przez nas systemie najczęściej słyszymy od Państwa. Cieszy, że etiCALLS zyskał Państwa zaufanie i jest doceniany przez laborantów w codziennej pracy. Motywuje nas to do dalszych działań i kolejnych spotkań, podczas których przedstawiamy jak dzięki etiCALLS’owi zoptymalizować pracę laboratoriów farmaceutycznych i medycznych.

Już w maju nadarzą się kolejne okazje do rozmów o tym, jak jeszcze bardziej można usprawnić proces identyfikacji próbek laboratoryjnych i narzędzi. Oprócz rozwiązań dla kriogeniki, niskich temperatur oraz z niemigrującym klejem mocny nacisk stawiamy na nowość: rozwiązanie z etykietami odpornymi na rozpuszczalniki i chemikalia.

System etiCALLS będą mogli więc wkrótce poznać uczestnicy Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej Optymalizacja i Efektywność. Odbędzie się ona od 17 do 18 maja w Gniewie. To spotkanie specjalistów i praktyków z branży zainteresowanych m.in. optymalizacją procesów i ograniczaniem ryzyka.
Ułatwiający pracę laborantów system etiCALLS będziemy promować również 24 i 25 maja na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej oddziałów Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej w Szklarskiej Porębie.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk oraz strony internetowej poświęconej systemowi etiCALLS: www.eticalls.pl

Masz pytania? Nasi przedstawiciele handlowi chętnie udzielą odpowiedzi:

Przejdź do e-sklepu