Przed nami EuroLab – poznajcie etiCALLS i jego możliwości

Wspieramy laborantów w ich pracy, oferując im unikalne narzędzie usprawniające identyfikację przy oznaczaniu próbek laboratoryjnych. To nasz autorski system etiCALLS. Wkrótce będziemy go prezentować na targach EuroLab i CrimeLab. Odbywają się one od 13 do 15 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Nasze stoisko D18 znajdziecie Państwo w Sali Sienkiewicza. Podczas targów naocznie będziecie się mogli także przekonać jak etiCALLS sprawdza się w warunkach laboratorium clean room. Temu zagadnieniu będzie też poświęcona prezentacja zaplanowana podczas konferencji o clean roomach. Tytuł naszej prezentacji to: „etiCALLS – praktyczne aspekty oznaczania i identyfikacji produktów w laboratoriach i pomieszczeniach czystych”.
Etisoft wystawia się podczas targów EuroLab po raz drugi. Ubiegłoroczna edycja imprezy okazała się dla systemu etiCALLS niezwykle udana. Nasze rozwiązanie optymalizujące pracę laboratoriów zostało bowiem docenione i wyróżnione w kategorii „Wyposażenie laboratorium clean room”.

Zapraszamy do odwiedzin na targach EuroLab. Liczymy na ciekawe rozmowy i pytania – chętnie na nie odpowiemy!

Masz pytania? Nasi przedstawiciele handlowi chętnie udzielą odpowiedzi:

Przejdź do e-sklepu