etiCALLS – nasz targowy przebój

etiCALLS – nasz targowy przebój

Rozwijające się dynamicznie branże laboratoryjna i farmaceutyczna wymagają szczególnych rozwiązań, które dzięki połączeniu wiedzy, nauki i technologii gwarantują odpowiednio wysoką jakość badań. Etisoft wspiera je oferując etiCALLS – kompleksowe rozwiązanie pozwalające na ciągły monitoring procesu oraz zapewniając rzetelność wykonywanych analiz laboratoryjnych. etiCALLS to rozwiązanie idealnie sprawdzające się w ekstremalnych warunkach laboratoryjnych, istotne tak z punktu widzenia dobrych praktyk i codziennej praktyki.

Bogate doświadczenie i wieloletnia współpraca Etisoftu z firmami z branży laboratoryjnej i farmaceutycznej oznaczają, że nie może nas zabraknąć na ważnych tegorocznych imprezach branżowych. Okazją do spotkania jest nowa odsłona dobrze znanego i docenianego przez ekspertów z branży systemu etiCALLS. Został on wzbogacony o nowe, funkcjonalne elementy. Wspierany jest też przyjazną dla użytkowników stroną internetową.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami i współpracą do spotkań z nami.
Będziemy obecni na:

  • Wystawie POLMEDLAB 2017 prezentującej aktualną ofertę firm działających na potrzeby branż farmaceutycznej i laboratoryjnej, która odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków od 3–6 września 2017 roku. Wydarzenie to towarzyszy XIX Zjazdowi Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej.
  • Jesiennym Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego, odbywającego się w hotelu Windsor w Jachrance od 18 do19 października. Tegoroczne spotkanie specjalistów będzie poświęcone m.in. nowoczesności w zakładach farmaceutycznych, optymalizacji i efektywności produkcji, jak i zastosowaniu inteligentnych rozwiązań pomiarów jakości.
  • Kongresie Światowego Przemysłu Farmaceutycznego, połączonego z Kongresem Świata Przemysłu Kosmetycznego. Jest on zaplanowany w hotelu Premium Ambasador w Łodzi w dniach od 7 do 9 listopada, na których będzie się można zapoznać z aktualnymi i przyszłymi trendami oraz branżowymi nowościami.

Zapraszamy do odwiedzin na naszych stoiskach!

Masz pytania? Nasi przedstawiciele handlowi chętnie udzielą odpowiedzi:

Przejdź do e-sklepu