etiCALLS debiutuje na Eurolab

etiCALLS debiutuje na Eurolab

Miniony rok okazał się szczególny – stworzony przez nas system etiCALLS jest doceniany przez coraz większą liczbę laboratoriów. Dziękujemy, wierzymy, że lepsza i trwalsza identyfikacja materiału badawczego oraz sprzętu laboratoryjnego jest nie tylko łatwa, ale i dostępna na wyciągnięcie ręki. Możliwość zaprezentowania na żywo autorskiego systemu stworzonego z myślą o dobrej praktyce laboratoryjnej jest doskonałą okazją do rozmów o tym, jak możecie Państwo jeszcze bardziej usprawnić ten proces. Najbliższa okazja nadarzy się podczas Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych Eurolab. Odbędą się one w dniach 14 do 16 marca 2018 r. w Centrum Targowo-Kongresowym, ul. Marsa 56c w Warszawie.

Najnowsze rozwiązania i technologie przeznaczone dla laboratoriów, najnowocześniejsze metody i techniki badawcze – to wyróżnia Eurolab. Z systemem etiCALLS Etisoft wpisuje się w to spotkanie specjalistów świata nauki i biznesu. Nasze rozwiązanie sprawdza się wszędzie tam, gdzie dążenie do optymalizacji kosztów idzie w parze z dbałością o jakość, precyzję i wiarygodność danych.

Podczas Eurolab nasi goście będą mogli na własne oczy przekonać się, jak system etiCALLS działa w autentycznych warunkach tzw. Wzorcowego Laboratorium. Ponadto:

  • Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska B 28 i rozmów o tym, jak etiCALLS wspiera laborantów w codziennej pracy
  • Zachęcamy do lektury czasopisma branżowego „Laboratorium. Przegląd Ogólnopolski”, towarzyszącego targom Eurolab 2018, gdzie piszemy o jednym z możliwych zastosowań systemu – „etykiety CRYO – lód ich nie zmrozi”
  • Posłuchaj  o systemie EtiCALLS w trakcie konferencji o Clean Room’ie zaplanowanej  podczas targów  (14 marca w godzinach od 11 do 13 )
  • Zajrzyj do zakładki  PRODUKTY – tu znajdziesz pełną informacją dotyczącą naszego unikalnego systemu.

Do zobaczenia na Eurolab!

Masz pytania? Nasi przedstawiciele handlowi chętnie udzielą odpowiedzi:

Przejdź do e-sklepu