Rozwiązania dla kriogeniki

Masz pytania? Nasi przedstawiciele handlowi chętnie udzielą odpowiedzi:

Przejdź do sklepu

Rozwiązania dla kriogeniki to zestawy etykiet CRYO odpornych na ekstremalnie niskie temperatury do nadruku termotransferowego wraz z dedykowaną taśmą termotransferową.

Etykiety do zastosowań kriogenicznych zostały zaprojektowane na potrzeby laboratoriów do zadruku danymi pacjenta oraz kodami kreskowymi i kodami 2D. Etykiety wraz z nadrukiem zapewniają wyraźną i bezpieczną identyfikację próbek laboratoryjnych przechowywanych w ciekłym azocie (-196oC)  lub transportowanych w suchym lodzie (-80oC). Idealne do fiolek, próbówek, ependorfów, słomek i rurek w dowolnym rozmiarze i kształcie, także w zestawieniu z etykietami na nakrętki. Sprawdzają się przy wielokrotnych cyklach zamrażania i rozmrażania, przy czym są wodoodporne i odporne na czynniki atmosferyczne.

Etykiety charakteryzuje trwała przyczepność, zwłaszcza na zakrzywionych powierzchniach, a także wysoka jakość tekstu lub kodu kreskowego i kodu 2D, które pozostają czytelne po przechowywaniu w bardzo niskich temperaturach.
Etykiety do zastosowań kriogenicznych mogą być stosowane także do identyfikacji metalowych regałów, kaset aluminiowych, kaset z filmem rentgenowskim, fiolek aluminiowych, pudełek z aluminium i stali nierdzewnej, narzędzi, sprzętu oraz innych przedmiotów metalowych. Przeznaczone są do długotrwałego magazynowania preparatów w ciekłej fazie azotu, jak i w fazie gazowej, w suchym lodzie, w komorach zamrażalni oraz innych trudnych warunkach kriogenicznych.

Rozwiązania dla kriogeniki są wykorzystywane w:

  • bankach tkanek
  • bankach krwi
  • bankach komórek macierzystych
  • klinikach in vitro

Etykiety CRYO są przystosowane do:

  • szybkiego i łatwego wydruku bezpośrednio z Twojego komputera
  • do standardowej drukarki termotransferowej – autorskie oprogramowanie z szablonami ułatwia nadruk etykiet.

 

 

Wszystkie nasze produkty można kupić bezpośrednio:

Przejdź do e-sklepu