Nowa odsłona etiCALLS na targach Analytica!

Kolejny już raz spotkamy się w Monachium podczas największych na świecie targów branżowych –Analytica.

Miniony rok poświęciliśmy przygotowaniu nowej edycji systemu etiCALLS. Rozwój branży laboratoryjnej sprawił, że system został jeszcze lepiej dostosowany do oczekiwań wymagającego rynku. Wzbogaciliśmy projekt o nowe produkty, funkcjonalne urządzenia i wsparliśmy go przyjazną dla użytkownika stroną internetową. Dziś możecie odkryć etiCALLS na nowo i cieszyć się jego wielopłaszczyznową możliwością zastosowań, nawet w ekstremalnie trudnych warunkach testów laboratoryjnych.

Cieszymy się, że nie zabraknie nas w gronie najlepszych firm prezentujących nowoczesne rozwiązania dla laboratoriów. Nasze bogate doświadczenie i wieloletnia współpraca Etisoftu z firmami z tej branży, pozwala nam tworzyć produkty na miarę dzisiejszych potrzeb rynkowych. Chcemy być częścią tak ważnych wydarzeń i prezentować tam nasze rozwiązania i produkty.

Zachęcamy zatem do spotkania z nami w dniach 10-13 kwietnia 2018 – Targi Monachium – hala B2 – stoisko nr 506 i rozmów o tym, jak etiCALLS wspiera laborantów w codziennej pracy.

Do zobaczenia podczas targów ANALYTICA!

Masz pytania? Nasi przedstawiciele handlowi chętnie udzielą odpowiedzi:

Przejdź do e-sklepu